• Tüm Kategoriler
  • HP CQ654B Designjet Tarayıcı 4530 42 inç

   Lütfen Teklif İsteyin
   HP CQ654B Designjet Tarayıcı 4530 42 inç TEKNİK ÖZELLİKLERİ


   HP Designjet Tarayıcı ile güçlü renkli kopyalama/tarama işlevlerini kurum içine getirin ve tümleşik bir HP tarama-kopyalama-baskı sistemi oluşturun. Kullanımı kolay dokunmatik bir grafik ekran sayesinde tek bir düğmeye dokunarak tarama, kopyalama ve baskı yapabilirsiniz.HP Designjet Tarayıcı, şirket ve kamu sektörü ortamlarındaki büyük departmanlar için veya merkezi üretim ortamlarında durmadan baskı yapan reprografi evleri için özel olarak tasarlandı.Özellikler

   Orijinalleri hızlı bir şekilde dijital belgelere dönüştürün.

   Renkli taramalar için saniyede 7,6 cm'ye (3 inç) ve siyah beyaz taramalar için saniyede 25,4 cm'ye (10 inç) varan yüksek hızları görün.Büyük dosyalarla çalışmanızı kısa sürede tamamlamak için HP Designjet Tarayıcı'nın yüksek işleme hızından yararlanın.Güçlü tarama çözünürlüğü, gerçekçi renklere ve doğru çizgilere sahip, orijinalinden daha iyi görüntüler oluşturmanıza yardımcı olur.Geniş veya kalın ve sert orijinallerden, büyük biçimli renkli ve siyah beyaz taramalar üretin.

   Tümleşik bir HP tarama-kopyalama-baskı sistemi oluşturun.

   Kapalı devre renk kalibrasyonuyla tutarlı renk üretimi elde edin.Mükemmel bir kullanım kolaylığı, kopyalama kalitesi ve performans için yazıcıyla tümleştirin.Önceden yapılandırılmış sürücüleri ve doğrudan HP Designjet ürünlerinize yazdırmayı ve kopyalamayı kolaylaştıran yerleşik ağ bağlantısını kullanarak güçlü ve kullanımı kolay bir HP üretim sistemi kurun.Taranan dosyaları PDF, TIFF, JPEG2000 ve DWF dahil çeşitli dosya biçimlerinde kaydedin ve üçüncü taraf uygulamalarla kolayca tümleştirin.

   Tek bir düğmeye dokunarak kolayca tarama ve kopyalama yapın.

   38,1 cm (15 inç) dokunmatik grafik ekranla sezgiyle anlaşılan kolay kullanımın rahatlığını yaşayın.İşinizi daha verimli hale getirmek ve çabuk ve kolay bir şekilde kopyalama yapmak için gelişmiş kopyalama özelliklerini kullanınİdeal görüntüleri oluşturmak için görüntüleri büyütün veya yeniden üretin ve kenar boşluklarını ayarlayın.Ortam tasarrufu için yuvalama seçeneğini kullanın ve panelleme seçeneğiyle büyük çaplı büyütmeleri kolayca yapın.1000Base-T ağ iletişimini ve TCP/IP protokollerini kullanarak kolay erişim için kesintisiz ağ bağlantısından faydalanın.

   İşlevler : Kopyalama, tarama
   Doğrusal tarama hızı : Renkli (200 dpi/400 dpi Turbo): maks. 8 cm/sn; Siyah beyaz (200 dpi/400 dpi Turbo): maks. 25 cm/sn
   Bellek, standart : 1 GB,
   Sabit disk : Standart, 160 GB
   Tarama çözünürlüğü, donanım : 600 x 600 dpi'ye kadar
   Tarama kalitesi renkli (en iyi) : Color: 300 x 300 dpi
   Tarama çözünürlüğü, optik : En fazla 600 dpi
   Tarayıcı tipi : Yaprak beslemeli
   Tarama boyutu (masaüstü), maksimum : 1067 mm genişliğinde
   Tarama boyutu masaüstü (minimum) : 152 x 114 mm
   Fotokopi küçültme / büyütme ayarları : % 1 – 10000
   Kopya sayısı, maksimum : 1000 kopyaya kadar
   Biten çıktı için işlem : Yaprak ve karton orijinaller için düz kağıt tarama yolu
   Desteklenen ortam türleri : Aşındırıcı olmayan kağıt, vellum, Mylar, sepya, ozalitler, plastik film, plastik laminat, köpük levha, karton levha (sunta, taş plaka, metal plaka veya aşındırıcı, kirli, pürüzlü, keskin kenarlı, metal kenetli, yanmış yüzeyler veya asetat kullanılamaz)
   Bağlantı, standart : Gigabit Ethernet (1000Base-T)
   • Yüksek Hızlı USB 2.0
   • FireWire (IEEE-1394a uyumlu)
    Güç tüketimi : 300 watt maksimum (aktif), 38,3 watt (bekleme), 3,5 watt (kapalı)
    Çalışma ısısı aralığı  : 5 - 40ºC
    Çalıştırma nem aralığı:  % 20 - 80 BN
    Minimum boyutlar (G x D x Y): 1800 x 850 x 1380 mm
    Ağırlık:92,5 kg
   Diğer Özellikler
   Stok KoduCQ654B
   MarkaHP
   Stok DurumuVar

   Copyright 2024 © Ploza Bilişim | Her Hakkı Saklıdır.Gizlilik Politikası | Web sitemizde yer alan ürünlerin özellikleri ve açıklamaları üretici firmaların web sitelerinden alınmıştır. Herhangi bir yanlış, eksik, fazla bilgiden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.