• Tüm Kategoriler
  • HP CK841A Designjet 1120mfd Plotter 44 inç Şatış, Servis, Kartuş, Kağıt, Yedek Parça

   Marka »  HP,
   Çözünürlük » 2400x1200
   Ebat » 44 "
   Açıklama »

   Özellikle, Üstün kalite Gelişmiş fotokopi, tarama ettik, performans yönetilebilirlik özelliklerinin tümüne tek Bir Entegre aygıtta gereksinim duyan GIS müşterileri, Kurumsal A.Ş. ortamlar fotokopi Baskı mağazaları Click tasarlanmıştır ettik ettik.

   Mükemmel fotokopi, tarama Baskı ziyaretinde Sonuçları Elde edin.

   Profesyonel baskılar hazırlayın: Üçlü siyah mürekkep setli HP Vivera Mürekkepleri Gerçek nötr gri Dahil çok Çeşitli renkler ziyaretinde ince ayrıntılarla Baskı Elde etmenizi Sağlar. Ve Teknolojisi Daha Geniş Bir renk seti sağlayan CCD tarama Dahili PS Sayesinde ÜST DÜZEY kalite ziyaretinde kesinlik Elde edin. Yerden Tasarruf edin: eski Belgeleri tarayıp arşivleyin, katlanmış olanları bile. Hızlı kuruyan HP Vivera Mürekkepleri YÜKSEK kaliteli, lekelenmeye Dayanıklı baskılar üretir. Mesajınızı Güçlü'nün ziyaretinde public Bir biçimde iletmek Click Büyük boyutlu çarpıcı posterler hazırlayın 1.

    

   Renkli Belgeleri saniyede 5 cm dir siyah-beyaz Belgeleri saniyede 15 cm'ye varan hızlarda tarayın. (Turbo modunda 400 dpi) A1 boyutundaki Belgeleri Sayfa Başına 35 saniyeye Varan Bir hızda havzası 2.. HP Instant Printing Yardımcı Programı A.Ş. harmanlama Özellikleriyle toplu tarama Baskı kolaydır ettik Hızlı ettik. Yazıcı Click İşlem sistemi ziyaretinde 80 GB bellek Sayesinde Işinizin Başına çabuk dönün. Bu MFP Tüm fotokopi ettik aygıtını, tarama ettik Baskı Işlevlerini Etkili Bir dizi Yönetim aracıyla ile kontrolün edin.

    

   Büyük biçimi Belgeleri taramadan baskıya VEYA Arşive Kadar Yönetin: Bu MFP ürününün çok sayıda İşlevi ziyaretinde Özelliği etkin'ait Bir Çözüm sağlamak Üzere Güvenilir bır sekılde Birlikte Çalışır. Dahili Bilgi'de toplama Özelliği Temel Yazıcı Durumu bilgilerini almanizi ziyaretinde Yazıcı kuyruğuna erişmenizi Sağlar. Birden çok İşlevi az yer'de kaplayan kompakt Bir aygıtta bileştiren Bir Entegre Çözümle Değerli çalışma alanından Tasarruf edin. Müşteri taleplerine önizleme ettik zamanli Gerçek ettik değişikliklerine ROTUS yazilimi Sayesinde hızla uyum sağlayın. 

    

    

    

   Benzersiz Bir Entegre HP çözümüyle Daha fazlasını Yapın

    

   İşleri Hızlı ve A.Ş. etkin'ait Bir biçimde zamanında yaparak müşterilerinizi etkileyin.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduCK841A
   MarkaHP
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)1
   PLOZA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ KAĞIT  VE MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

   Telefon: 0 312 479 72 64- 0 312 479 72 65 Fax:
   0 312 479 72 46

   Adres:
   Şehit Cengiz Karaca Mah. Kabil Cad. (Eski 4.Cad.) No:107/C Öveçler-Çankaya-Ankara

   Plotter Satış:
   0532 667 85 29-0532 723 70 10 Plotter Teknik Destek: 0506 499 94 99

   Dış Mekan Baskı Makinaları:
   0549 643 14 41


   Web Adreslerimiz

   www.uvmakina.com

   www.plotterfolyokesici.com


   E-Mail: info@ploza.com.tr

          
   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.