• Tüm Kategoriler
  • Epson Stylus Pro 3880

   Fiyat:
   73.626,42 TL
   3

   Epson Stylus Pro 3880

   Masaüstünüze kolayca uyacak kadar kompakt profesyonel A2+ büyük formatlı yazıcı. Parlak kırmızı içeren Epson UltraChrome K3 Mürekkep ile çeşitli kağıtlara renkli ve siyah beyaz müthiş, kalıcı fotoğraflar yazdırın.

   Parlak Kırmızı (macenta) içeren Epson Ultrachrome K3 Mürekkep çıktılarınıza çok geniş renk çeşitleri ve solmaya karşı özel bir dayanıklılık sağlayan 9 pigment mürekkepleri kullanır. Üç siyah seviyesi, mükemmel balanslı gri tonlama seviyesi ve yumuşak ton geçişleri sağlar ve optimize fotoğraf ve mat siyah arasındaki otomatik geçiş seçtiğiniz kağıt üzerinde size en iyi sonuçları verir.

   4’’ -17’’ arasındaki genişliklerde ve 37,4 inçe varan uzunluklarda marjsız fotoğraflar oluşturun. Fotoğraf, grafik ve prova kağıdına kadar çok çeşitli kağıtlara yazdırın ve 1,5 mm’ye varan kalınlıklarda kağıt ve poster kartonlarını kullanabilen üç sayfalık kesilmiş kağıt yollarıyla esneklik katın. POS uygulamaları için mükemmeldir ve en az yer kaplayan bu kompakt yazıcı mağaza ya da ofisinize kolayca yerleştirilebilir.


   Epson Stylus Pro 3880, uzaktan prova için de idealdir. Baskılar çok tutarlı olduğundan gördüğünüz her şeyi son baskıda da alacağınızdan emin olarak provaları çabucak teyit edebilirsiniz. Parlak Kırmızı içeren Epson UltraChrome K3 Mürekkebin mükemmel renk dengesi ve solmaya karşı dayanıklılığıyla satış ve sergi amaçlı kalıcı baskılar alabilirsiniz. Üstün doğruluk özelliği, aylarca arayla yazdırılsa bile her tekrar yazdırmanın ilkiyle aynı olmasını sağlar.

   Temel Özellikler

   A2 /17" masaüstü yazıcı
   Çok az yer kaplayan büyük formatlı yazıcı
   hızlı ve esnek baskı
   Fotoğraf, güzel sanatlar ve prova baskı için ideal
   Geniş kağıt seçeneği
   1,5 mm kalınlığa kadar çok çeşitli kesilmiş kağıtları destekler
    
   Vivid(canlı) mavi ve morlu çok geniş renk gamutu
    
   Üç seviye siyah renk ile mükemmel siyah ve beyaz baskılar
   Parlak kırmızı içeren
   Canlı mavi ve morlarla çok geniş renk yelpazesi
   Profesyonel siyah beyaz
   Siyahın üç tonuyla mükemmel siyah beyaz resimler üretir
   Diğer Özellikler
   Stok KoduEpson Stylus Pro 3880
   MarkaEPSON
   Stok DurumuVar

   Copyright 2024 © Ploza Bilişim | Her Hakkı Saklıdır.Gizlilik Politikası | Web sitemizde yer alan ürünlerin özellikleri ve açıklamaları üretici firmaların web sitelerinden alınmıştır. Herhangi bir yanlış, eksik, fazla bilgiden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.