• Tüm Kategoriler
  • DesignJet T650, T630, T230, T210 ve Studio Plotter Yazıcılar için HP 713 DesignJet Baskı Kafası Değiştirme Kiti (3ED58A)

   Fiyat:
   4.849,41 TL
   Sınırlı Sayıda
   • DesignJet Baskı Kafası Kitinin İçeriği: Siyah, Cam Göbeği, Sarı, Macenta (başlangıç ??kartuşları) ve yedek Baskı Kafası.
   • Baskı maliyetlerinizi düşürmeye yardımcı olun - Kullanıcı tarafından değiştirilebilen HP baskı kafalarıyla arıza sürelerini azaltın ve ilk günkü görüntü kalitesini koruyun.
   • Orijinal HP baskı kafalarının ürettiği doğru, yüksek kaliteli baskılarla profesyonelinizi en iyi şekilde sergileyin. Düz kağıtlarda koyu siyahlar, ince gri tonlamalı geçişler, gerçek nötr griler içeren görüntüler ve çok çeşitli canlı renkler elde edin.
   • Net, kolay okunabilir çizgi kalitesi ve haritalar, işlemeler ve posterler için ayırt edilebilir renklerle etki yaratın. Uzun ömürlü baskı kafası ile ilk baskıdan 2400 dpi'ye kadar doğru çizgiler ve keskin ayrıntılar elde edin.
   • HP'nin çift mürekkep teknolojisi, düz kağıda her ayrıntıyı ortaya çıkarmak için en parlak boya bazlı renkli mürekkepler ile kalıcı ve suya dayanıklı pigment bazlı siyahın yenilikçi bir kombinasyonudur ve tam ve doğru iletişim sağlar.
   • Yeniden üretilmiş mürekkeplere güvenilir bir alternatif: HP olmayan mürekkepler daha ucuza mal olabilirken, sık baskı kafası değişimine, satılamayan baskılara - zaman ve para israfına - ve artan yazıcı arıza sürelerine ve bakımına neden olabilirler. Orijinal DesignJet Mürekkepleri, Baskı Kafaları ve DesignJet geniş formatlı yazıcı plotterleri, optimize edilmiş bir baskı sistemi olarak birlikte çalışmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir.
   • Yeniden üretilmiş mürekkeplere çevre dostu bir alternatif: Boş mürekkep kartuşlarını ve baskı kafalarını ücretsiz olarak HP Gezegen Ortakları Programına iade edin; geri dönüştürülmüş Orijinal HP kartuşlardan plastik kullanarak, geri dönüştürülmüş soda şişeleri ve askıların yerine oluşturmak için çöp sahasına gitmelerini engelleyen çığır açan bir kapalı döngü geri dönüşüm süreci yeni Orijinal HP kartuşları.
   • HP DesignJet T650, T630, T250, T230, T210 ve Studio Büyük Format Plotter Yazıcılar için tasarlanmış ve uyumludur.
   • Ürün Garantisi: "Garanti Sona Erme" tarihine veya garantili kullanım sınırına ulaşılana kadar, hangisi önce gelirse.
   • Kutunun içindekiler: yüksek çözünürlüklü HP baskı kafası ve 4 orijinal HP mürekkep kartuşu.

   Çalışma şeklinizi desteklemek için tasarlanan Orijinal HP DesignJet baskı kafaları tutarlı ve olağanüstü sonuçlar sağlar. Baskı kafalarınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olmak için birlikte tasarlanan Orijinal HP Bright Office Mürekkeplerini kullanarak kesinti süresinin azaltılmasına yardımcı olun.
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu3ED58A
   MarkaHP
   Stok DurumuVar
   PLOZA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ KAĞIT  VE MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

   Telefon: 0 312 479 72 64- 0 312 479 72 65 Fax:
   0 312 479 72 46

   Adres:
   Şehit Cengiz Karaca Mah. Kabil Cad. (Eski 4.Cad.) No:107/C Öveçler-Çankaya-Ankara

   Plotter Satış:
   0532 667 85 29-0532 723 70 10 Plotter Teknik Destek: 0506 499 94 99

   Dış Mekan Baskı Makinaları:
   0549 643 14 41


   Web Adreslerimiz

   www.uvmakina.com

   www.plotterfolyokesici.com


   E-Mail: info@ploza.com.tr

          
   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.