• Tüm Kategoriler
  • Avery Dennıson Mpı 3000 Opak 1067x50

   Fiyat:
   6.872,58 TL

   PARLAK BEYAZ ARKASI OPAK MONOMERİK BASKI FOLYOSU

   95 mikronluk PVC ve 125 gr’lık kağıttan oluşmaktadır. Kalıcı yapışkanı sayesinde, özellikle yurtdışı işleri ve düşük statiği olan yüzeylerde daha sağlıklı çözümler sunmaktadır. HOP ibaresi sebebi ile Opasite mevcuttur. Bu opasiteyi arkasındaki özel yapışkan sayesinde sağlamaktadır. Işık geçirgenliğini kesen özel beyaz yapışkanı sayesinde, özellikle sökümlerde bırakılan olası yapışkanlar daha zararsız ve temizlemeye müsaittir.
    

   MPI 3000 Arkası Opak – HOP (arkası opak kalıcı yapışkanlı parlak baskı folyosu) : 95 mikronluk PVC ve 125 gr’lık kağıttan oluşmaktadır. Kalıcı yapışkanı sayesinde, özellikle yurtdışı işleri ve düşük statiği olan yüzeylerde daha sağlıklı çözümler sunmaktadır. HOP ibaresi sebebi ile Opasite mevcuttur. Bu opasiteyi arkasındaki özel yapışkan sayesinde sağlamaktadır. Işık geçirgenliğini kesen özel beyaz yapışkanı sayesinde, özellikle sökümlerde bırakılan olası yapışkanlar daha zararsız ve temizlemeye müsaittir.

   – Ebatları : 106.7 , 137 , 160 x 50m olarak standarttır. Alternatif ebatlar için minimum üretim adetleri gerekmektedir. Baskı ürünü olduğundan dolayı rulo olarak satılabilmektedir.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduBeyaz Vinil
   Marka-
   Stok DurumuVar
   Beyaz Vinil

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   Copyright 2024 © Ploza Bilişim | Her Hakkı Saklıdır.Gizlilik Politikası | Web sitemizde yer alan ürünlerin özellikleri ve açıklamaları üretici firmaların web sitelerinden alınmıştır. Herhangi bir yanlış, eksik, fazla bilgiden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.